Apulia >
San Michele Salentino
San Michele Salentino otelleri ve daireleri, San Michele Salentino'deki tüm konaklama tesisleri
Trullideserio
Contrada Cotogni 148, San Michele Salentino, İtalya
Trullideserio San Michele Salentino Chiesa di San Michele Arcangelo'den 3 km uzaklıkta bulunup güneşlenme terası, iç avlu, piknik alanı gibi olanakları sunmaktadır.
Residence Spadalunga
Strada Provinciale 28 Km 10, San Michele Salentino, İtalya
Su parkı, veranda, piknik alanı gibi imkanları sunan Residence Spadalunga San Michele Salentino Chiesa di San Michele Arcangelo'dan 3 kilometre mesafededir. Tesis içinde otopark da mevcuttur.
Villa Resilienza
Contrada San Michele 14, San Michele Salentino, İtalya
Basilica di Santa Maria della Vittoria'a 7 kilometre yakınlıktaki Villa Resilienza San Michele Salentino'de yüzme havuzu bulunmaktadır. San Michele Salentino şehrinin merkezine 10 dakikalık yürüme…
Home Colucci
181 Via Duca D'Aosta, San Michele Salentino, İtalya
Home Colucci San Michele Salentino 3 yıldızlı tesisi olup Chiesa di San Michele Arcangelo'dan sadece 16 dakika yürüme uzaklığındadır.
San Michele Salentino'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Lamia Del Vespro Con Piscina Privata Villa
- Trullo Diciannove By Perle Di Puglia Villa
- Trullo Dei Sogni Con Piscina E Jacuzzi Daire
- Trullo Tranquillo Villa
- Villa Eva By Perle Di Puglia
- Trullolive By Roberta - Ceglie Messapica Daire
- Trullo Milu With Pool Villa
- Palazzotto Romantic
- Trullo Brenda By Raro Villas
- Trullo Bubamare Villa
- Villa Antony
- Trullo Nonna Pina By Barbarhouse Villa
- La Corte Dei Trulli
- Chateaux Des Trulli
- La Casina Villa
- Lamia Santo Arcangelo By Posarellivillas
- Trullo Nonna Netta Con Piscina Idromassaggio E Area Giochi Villa
- Trullo Tatauan Villa
- Trulli Degli Augelli By Barbarhouse Konuk evi
- Trullo Amami With Private Pool Daire
- Trullo Le Rondinelle Villa
- Dimora Nonna Lina Villa
- Trullo Melograno By Perle Di Puglia Villa
- Trullo Zese Con Piscina Privata Villa
- Trullo Giovanni
- Trullo Lis Con Piscina Privata Villa
- Borgo Della Mimosa Villa
- Dimora Margherita
- Trullo Bouganville
- Trullo Fico By Perle Di Puglia Villa
- Trullo Gritti By Perle Di Puglia Villa
- Villa Ellea
- Trullo Pumo By Perle Di Puglia Villa
- Villa Agata Salentino By Villa Plus
- Villa Reale
- Villa Anita
- Relais La Fontanina Otel
- Casale La Nota Villa
- Villa Ajeni By Perle Di Puglia
- Trulli Gattopardo Bed & Breakfast
- Sotto La Pergola Konuk evi
- Villa Ulivo By Perle Di Puglia
- Trulletto Corte Degli Ulivi
- Lamia Gia With Private Pool Villa
- Trullo Nomad Glass Cube
- Trullo Con Piscina Baby Villa
- Holiday Home Kinderpool Trullo By Interhome
- Casale Grattiglie Villa
- Trullo Del Doge Daire
All'Ombra Del Gelso, Trullo Con Piscina
Contrada Augelluzzi 97, San Michele Salentino, İtalya
Yüzme havuzunu sunan All'Ombra Del Gelso, Trullo Con Piscina Chiesa di San Michele Arcangelo'den 10 dakikalık bir sürüş uzaklığındadır. Bu 3 yatak odalı konaklama tesisinde tam donanımlı mutfak ve 2…
Mari Trullo By Perle Di Puglia Villa
50 Contrada San Giacomo, San Michele Salentino, İtalya
San Michele Salentino şehir kalbinden yürüyerek yalnız 25 dakika uzaklıkta yer alan Mari Trullo By Perle Di Puglia Villa, özel yüzme havuzuna sahiptir. Bu villa ve tam donanımlı mutfağı ile birlikte…