Απουλία >
San Cataldo (Apulia)
San Cataldo (Apulia) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε San Cataldo (Apulia)
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε San Cataldo (Apulia)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
B&B Villa Romina
Via G. Keplero, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
Το άνετο B&B Villa Romina San Cataldo έχει εκλεκτή τοποθεσία κοντά στην παράκτια περιοχή. Το ξενοδοχείο 4 αστέρων διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και 7 δωμάτια με θέα στην πισίνα.
Vento Dell'Est Bed and Breakfast
V.Le Margarito Da Brindisi 42 Loc. San Cataldo, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
San Cataldo Beach απέχει 1 χλμ. από το άνετο Vento Dell'Est Bed and Breakfast San Cataldo 4 αστέρων, που διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και ευρύχωρο κήπο.
Sole E Sale B&B
Via Giacomo Cartier 6, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
Το κομψό Sole E Sale B&B San Cataldo προσφέρει στους πελάτες εποχική εξωτερική πισίνα, καθώς επίσης εστιατόριο.
Salento Residence & Suite
Via Vietri 3, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
Το ξενοδοχείο Salento Residence & Suite San Cataldo βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 7 χλμ. από χώρους λατρείας, όπως Chiesa di Santa Maria della Neve, και προσφέρει στους πελάτες αποθήκευση…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε San Cataldo (Apulia)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Villa Il Melograno
- Riviera Campoverde Village
- Residence Le Barchette
- La Casa Di Ale Διαμέρισμα
- Il Mirto Διαμέρισμα
- A Casa Di Sofia Διαμέρισμα
- Appartamento Soleluna
- Lecce Al Mare Βίλα
- Tenuta Palmarini
- Vistamare Est Διαμέρισμα
- Casa Vacanze Dama Del Salento
- Goccia Di Sale - Lecce Selection Διαμέρισμα
- Sottovento Βίλα
- Frontemare Διαμέρισμα
- Macalu - Design House E Relax Vicino Al Mare Διαμέρισμα
- Villa Sorriso By Barbarhouse
- B&B Villa Genny A Pochi Passi Dal Mare
- House San Cataldo Διαμέρισμα
- Appartamento Fico D'India
- Vistamare Ovest Διαμέρισμα
- Vistamare Rooftop
- Villa Aeonium
- Vento Del Mar Tramontana Διαμέρισμα
- Salapia House Διαμέρισμα
- Vistamare Oltremare Διαμέρισμα
- Adv Holiday House - Casa Vacanze
- Maison A'Mare
- La Dimora Di Patty Βίλα
- La Casa Di Flora Διαμέρισμα
- San Cataldo Holiday'S
- Vistamare Est E Ovest Διαμέρισμα
- Salento Mare E Pineta Διαμέρισμα
- La Casa Di Bruna
- Apartment Campoverde Sea,Forest & Comfort
- Villa Lupiae By Barbarhouse
- Ritucci Homes - Salento Selection
- Villa Rudiae By Barbarhouse
- Villa Messapica By Barbarhouse
- El Sol By Casa Di Marco Διαμέρισμα
- Villa Sole
- House Mary Ξενοδοχείο
- Dimora Mare Vento Βίλα
- Vistamare Suite
- Villa Silvana
- Grazioso Appartamento Vicino Al Mare
- Vistamare La Villetta
- Guesthost - Campoverde Pineta E Mare Apartment
- Leccesine Home
- El Sol Διαμέρισμα
All'Antico Molo Sea View Villa
Lungomare Da Verrazzano Giovanni, 1A Via Giovanni Da Verrazzano Angolo Via Margottini, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
Το άνετο ξενοδοχείο All'Antico Molo Sea View Villa San Cataldo διαθέτει επίσης ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Maison A San Cataldo
Via Antonio Pigafetta, San Cataldo (Apulia), Ιταλία
Το διαμέρισμα Maison A San Cataldo 75 τ.μ. Απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Darsena.